decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:15 pm

Wendy je napisao/la:
I ja bi se pridružila.

Joj kak će nam biti lijepo a130 b030 b020 f025
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:29 pm

ajde tukni Lula Basketball
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:22 pm

Mogu i ja?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:41 pm

lucija je napisao/la:
Mogu i ja?

Ma kako da ne , Luci moja draga a200
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:42 pm

Curke, poslat ću Vam prijavnice na mailove, ok?
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 7:34 pm

Prvo....ponavljam se malo ali...sve Vas hoćemo...i jako se veselimo zbog toga...Svaka od vas je posebna na svoj način i svaka će dati dio sebe kroz ljepotu svojih radova. Dakle suncokretarke moje...i đurđice isto..a jeste me podmitile. Ajmo ovako...neću reći samo o kojoj se hobby kući radi...sve dok nebude to sve napravljeno kako spada, ali dogovorile smo nam ovako:

Svi članovi KUS-a imat će 20 posto popusta na plačanje u gotovini. Ovo je bitna činjenica..plaćanje u gotovini. Nije bitna cifra da li se radi o 20 kn ili 200 nego samo da plačate u kešu. Za članove van Zagreba dogovoreno je ...budući da nemogu doći s gotovinom jer su u raznim djelovima Hrvatske , javit će se u dotičnu kuću u kojoj će biti popis naših članova s članskim brojem...reći će što žele i dobit će predračun. Uplatit će ...račun će im također biti umanjen za 20 posto, jedino što će oni morati dodati 30 kn za poštarinu. One naše drage tete koje nisu u Hrvatskoj a žele biti članovi Udruge...njima ćemo mi kupiti i poslati, dobit će račun za svoju poštarinu onolika kolika bude.
Zatim...ljudi koji ne žele biti članovi Udruge, a žele pohađati radionice Udruge ..dobit će jednokratan bon u vrijednosti od 10 posto popusta...koji će prilikom kupnje u istom dučanu biti predan i naravno da će biti numeriran posebno da ne bi bilo copy/ paste i bit će prijavljeno u dućan koliko je nečlanova bilo na radionici. Nema muljanja. Da se naši članovi nebi pri tome loše osjećali oni će od nas dobiti popust na radionicu...ali neće dobiti kupon jer ionako imaju taj popust od 20 posto...jel za sad dovoljno. Kad papiri budu gotovi...reći ćemo vam i ostale stvari koje smo dogovorili vezano za asortiman i ono na što smo sve slabe....dajte nam da decoupiramo!!!!
Toliko od mene ovaj put iz HanaLanaLulua...pusa!
[Vrh] Go down
mare

mare


Broj postova : 522
Join date : 13.11.2009
Age : 63
Lokacija : more

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 8:51 pm

ma bravo za HLL....zvuči ko nema dobra droga Very Happy .........
vidim da ću morati malo češće u zg da mi poštarina 👅 ne popopa popust.......
[Vrh] Go down
http://mare-ri.blogspot.com/
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 11:23 pm

bravo za HLL... cheers
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 11:32 pm

mare je napisao/la:
ma bravo za HLL....zvuči ko nema dobra droga Very Happy .........
vidim da ću morati malo češće u zg da mi poštarina 👅 ne popopa popust.......

Kad te se ja dočepam...ti jedna Very Happy ...da kupiš robu u vrijednosti npr od 200 kunića ...popust ti je 40 kn..od toga makneš 30 za poštarinu i ostaneš sa 10 kn uštede, a nemoraš više dodati na redovnu cijenu poštarinu...Osim toga curice moje....udružite se i okupite ....Istra neka naruči odjednom ...imate jednu poštarinu i razlog da se nađete na kavi....Slavonija isto tako ...napravite zajedničku narudžbu ...opet jedan razlog da se nađete na kavici...taman ta poštarina manje ...plati kavicu... Dalmacija isto...Meni je stalo do vas ...a vi se malo morate usput i snaći....Nitko ne kaže da i dalje neću uskakati ja ili netko drugi od nas ...pa kad netko krene u vašem smjeru da vam poveze...ali imate alternativu i onda kad nas nema...ili kad vam je hitno...jer obečanje je od strane dučana da ćete robu imati u roku 24 sata od uplate.

A mare tko te nezna... s024
[Vrh] Go down
lubav

lubav


Broj postova : 756
Join date : 29.08.2009
Age : 66
Lokacija : Osijek

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: lubav   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:46 am

Ma kuži ti Mare ..... ona se već navukla na HLL Laughing
Vidim ja bit će puno kavica juuuuuuuupi cheers
Bravo curke
[Vrh] Go down
mare

mare


Broj postova : 522
Join date : 13.11.2009
Age : 63
Lokacija : more

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 2:11 pm

lubav je napisao/la:
Ma kuži ti Mare ..... ona se već navukla na HLL Laughing

da navukla!?....ovako sam već danima :face: bounce
[Vrh] Go down
http://mare-ri.blogspot.com/
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:56 pm

f025 s024 znam da kužite...
...ali ufurala sam se u ulogu mame doma...ha ha...pa mislim da moram stalno biti mama...he he ...samo vi mene opomenite...nebum se funjila... s024
[Vrh] Go down
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:04 pm

I ja bih ka vama ak me primate...
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:18 pm

mmmmmmmmm scratch čekaj da razmislim.....hm....pa ovaj... scratch ...
Fala ti dragi Bože da je došla!! Springiću naravno da te primamo...što bi mi bez naše queen
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:30 pm

nisam nikakvu prijavnicu primila ja na mail...ne ne... 🇳🇴
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:35 pm

Majo....Hana je rekla da će vam poslati prijavnice, ali koliko ja znam jučer je imala doma problem s kompom...mislim da je to danas uspijela riješiti, a danas je bila na sprovodu. Bude vam ona poslala ...ne brini... I love you
[Vrh] Go down
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimečet tra 29, 2010 12:09 am

Onda i ja strpljivo čekam prijavnicu na mailu...
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimesub svi 01, 2010 2:49 am

Curke,

prijavnice su poslane svima koje su izrazile želju da žele postati članice naše Udruge.
toyou
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 9:47 am

Cure, lijepo da ste požurile s prijavnicama, ali gdje je malo više informacija I love you
Znam da vi to sve radite i pripremate s puno ljubavi, volje i želje i utrošenog vremena i čekate papire i potpise,
ali dajte nas malo obavijestite u kojem smjeru aktivnosti ići, što ćete organizirati unutar udruge, koje će obaveze, a koje povlastice imati članovi, itd,blabla I ovo 'povlastice članova' je meni najmanje bitna stavka trenutno...

Bez zamjerke za ovoliko pitanja, ali ja sam vam ipak curka na faxu koji me naučio da prvo idu
postavke i pretpostavke modela, tj.uvjeti i ciljevi, a onda odabir parametara, izvršavanje simulacije i analiza...:|
Ali bez brige, čekam kolko će trebati, pred nama je cijeli tjedan...KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Treeswing

Evo i smajlića VolimHanaLanaLulu KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Grouphug


Zadnja promjena: kami; ned svi 02, 2010 9:53 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mare

mare


Broj postova : 522
Join date : 13.11.2009
Age : 63
Lokacija : more

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 9:52 am

kami ote mi riječ -ups pitanje -iz usta.......
ali zato ću ja tebi ukrasti ovog zadnjeg smajleća.....predobar je!!!
[Vrh] Go down
http://mare-ri.blogspot.com/
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 9:54 am

To nije smajlić za krađu, nego na raspolaganje svima koji vole Suncokret,tj.HLL tak da ih mogu zagrliti kad nisu s njima Smile
spring će me zadaviti, naletila sam na tu super bazu smajlića (volim te smajliće s takvim očima) i
ovaj bi mogao u forumsku bazu i neka se zove :volimhanalanalulu: ili :vhll: hihihi
[Vrh] Go down
Vendela

Vendela


Broj postova : 336
Join date : 30.07.2009
Age : 46
Lokacija : svugdje negdje

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 10:21 am

mene niste trebale ni pitat
s vama sam i to je gotova stvar...
[Vrh] Go down
Eliza

Eliza


Broj postova : 220
Join date : 17.09.2009
Age : 52
Lokacija : Rijeka

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 3:01 pm

U velikom zakašnjenju (nadam se da vrijedi ono bolje ikad nego nikad) čestitam vam na otvorenju vaše nove udruge . Drago mi je da pored nas ima ovako poduzetnih cura. Cure svaka čast , neka vam se sve ideje i planovi realiziraju. Samo naprijed! toyou
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimened svi 02, 2010 10:55 pm

Hvla ti Eliza .... za čestitke nikad nije kasno Wink c017
Drago mi je da si opet s nama f025
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitimepon svi 03, 2010 9:49 am

Drage naše curke,

evo samo da vas obavijestimo da smo preko vikenda uspijele otvoriti na Facebooku i profil našeg KUS-a.... Cool

https://www.facebook.com/pages/Zagreb-Croatia/Kreativna-Udruga-SUNCOKRET/117662578263111?ref=mf
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 8 / 32.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: