decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:10 pm

I mene debelu primate?
Baš se veselim.....
[Vrh] Go down
Alma

Alma


Broj postova : 179
Join date : 31.07.2009
Age : 53
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:12 pm

hana, imam barem 2 stolca i 1 mali ormarić, malo veći od noćnog ormarića
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:15 pm

spring je napisao/la:
I mene debelu primate?
Baš se veselim.....
r020
Kaj ti radiš Online ? Evil or Very Mad
Izvoli u horizontalu...mam u025 a tvoj posel je trenutno :f030:


Zadnja promjena: hana; uto ruj 29, 2009 1:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lubav

lubav


Broj postova : 756
Join date : 29.08.2009
Age : 66
Lokacija : Osijek

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: lubav   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:16 pm

Tak mi je drago za vas djevojčice da ste uspjele to sve realizirati. Od srca vam želim puno uspjeha i puno dekupiranja i iskreno se nadam da ćete i dalje imati vremena za naš forum. Žao mi je što nisam bliže u km ali divno je imati i adresu gdje mogu navratiti kada me put nanese u Zagreb.
Sretno vam bilo! flower flower flower
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:18 pm

Alma je napisao/la:
hana, imam barem 2 stolca i 1 mali ormarić, malo veći od noćnog ormarića

Almić...stolci su nam trenutno najbitniji..super... a200
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:20 pm

lubav je napisao/la:
Tak mi je drago za vas djevojčice da ste uspjele to sve realizirati. Od srca vam želim puno uspjeha i puno dekupiranja i iskreno se nadam da ćete i dalje imati vremena za naš forum. Žao mi je što nisam bliže u km ali divno je imati i adresu gdje mogu navratiti kada me put nanese u Zagreb.
Sretno vam bilo! flower flower flower

Hvala ti Lubav.....ma nije ni Osijek baš tako daleko....kad buš dolazila u ZG...obavezno nam javi...pa da se okupimo sve na kavici flower
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
LanaZG

LanaZG


Broj postova : 449
Join date : 29.07.2009
Age : 68
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:45 pm

Drage djevojke, žao mi je što me moj posao stalno odvaja od foruma, ali šta mogu kad su peseki zahtjevni i žele nove, friške frizurice.

Prvo da vam se zahvalim na ponuđenoj pomoći. Mi smo hrabro same krenule u sve to i htjele smo vas samo jedan dan iznenaditi, ali očito kad se male ruke slože, sve ide brže i bolje.
Hvala vam na svakoj pomoći, a mi ćemo se potruditi da moj bivši ( s razlogom je bivši - malo je spor u realizaciji MOJIH planova) sve što može napravi što prije i da mi lijepo zasjednemo uz jednu kavicu i otvorenje.

Hvala, hvala, hvala....... I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
http://www.wix.com/silverdragon/redfoxfire
oliva

oliva


Broj postova : 1374
Join date : 10.08.2009
Age : 68
Lokacija : tu i tamo

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 2:20 pm

E pa može se biti i dopisni član udruge,može se napraviti i ogranak,(sad se malo zekam)recimo,Otočki ogranak Udruge Suncokret-Maslina,to kad ja za manje od godinu odem u mirovinu! lol!
Naravno da ćemo komunicirati Forumom,i sa inozemstvom i interkontinentalno,kaj ne lullaby?
[Vrh] Go down
lubav

lubav


Broj postova : 756
Join date : 29.08.2009
Age : 66
Lokacija : Osijek

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: lubav   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 3:29 pm

hana je napisao/la:
lubav je napisao/la:
Tak mi je drago za vas djevojčice da ste uspjele to sve realizirati. Od srca vam želim puno uspjeha i puno dekupiranja i iskreno se nadam da ćete i dalje imati vremena za naš forum. Žao mi je što nisam bliže u km ali divno je imati i adresu gdje mogu navratiti kada me put nanese u Zagreb.
Sretno vam bilo! flower flower flower

Hvala ti Lubav.....ma nije ni Osijek baš tako daleko....kad buš dolazila u ZG...obavezno nam javi...pa da se okupimo sve na kavici flower

U to budite sigurne......jedva čekam da vas upoznam
[Vrh] Go down
malena

malena


Broj postova : 845
Join date : 29.07.2009
Age : 45
Lokacija : Tuzla

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 3:31 pm

prvo, Hana hvala ti što si tako brzo odgovorila na moju molbu za više informacija o toj udruzi lol!

drugo, iako nisam blizu, trebale bi razmisliti o načinu prebacivanja materijala iz bosne u hrvatsku do vas, ja bih mogla puno toga kupiti jeftinije, al i dalje ostaje problem plaćanja i transporta (a da materijal i dalje ostane jeftiniji)

ja ću rado pomoći na sve načine moguće da ostvarite svoje ideje, a nadam se da će biti prilike da navratim nekad petkom u 5 Smile
[Vrh] Go down
jacy

jacy


Broj postova : 141
Join date : 29.07.2009
Age : 65
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 4:43 pm

ovo je lijepa vijest i veselim se prvom druženju.Nemam namještaj, al ak bu trebalo zastore sašiti, tu sam flower
[Vrh] Go down
http://dolls-glasspainting-jewelry.de.tl
anči

anči


Broj postova : 570
Join date : 07.08.2009
Age : 45
Lokacija : zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 5:53 pm

ja bum ak treba kupila crvenog mašleka za prerezati za otvorenje Very Happy
p.s ak dotad nebum ko burence
[Vrh] Go down
oliva

oliva


Broj postova : 1374
Join date : 10.08.2009
Age : 68
Lokacija : tu i tamo

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 6:08 pm

javljam se za catering(još jedan hobby)za otvorenje(bez kolača)
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:24 pm

Evo da vam pokažem jedan stolček...u country painting stilu....btw, ovo je provizorno zaklaman jastučić samo za fotkanje. Wink ..Lana bu to profesionalno obavila Cool

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 P1100290


KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 P1100291
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Gost
Gost




KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:40 pm

hana predobro. btw ima netko veze s nekim ministarstvom ili skolama - naime otpisuju namjestaj i moze se doci do drvenih stolaca koje ne zele vishe. malo boje i ko novi su. na zalost nemam nikoga sam sam cula info danas kod veterinara jer je zena pricala kak si je stolce za viksu nabavila besplatno. veli malo boje i bu super ko novi.
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:42 pm

Jedna stara stolica u početnoj fazi make overa Wink



KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 P1100313


I početak jednog jastučića.....rađenog na radionici u DUT-u


KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 P1100314



Nadam se već otprilike možete zamsiliti kako će gore na Kaptolu, u našoj maloj decoupag radionici, biti sve šareno i veselo lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:54 pm

oliva je napisao/la:
javljam se za catering(još jedan hobby)za otvorenje(bez kolača)

Ooooo draga Oliva, vrlo rado prihvaćamo....kolače će biti ko pljeve...ali slanoga....s tu smo malo " kratki " lol!


Zadnja promjena: hana; uto ruj 29, 2009 9:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:54 pm

Curke ...hoću i ja bojati ...namještaj, jastučiće i ostale stvari...moram prekopati posvuda da vidim jel imam koji stolček viška...sretna sam zbog vas i zbog nas...kaj mogu i ja se udružiti... bounce bounce

Naravno računajte na kolače za otvorenje i od mene... Very Happy
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:55 pm

anči je napisao/la:
ja bum ak treba kupila crvenog mašleka za prerezati za otvorenje Very Happy
p.s ak dotad nebum ko burence

Ti ne buš ni u 40-tom tjednu ličila na trudnicu Wink tak da slobodno zemi mašleka lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 9:57 pm

lula je napisao/la:
Curke ...hoću i ja bojati ...namještaj, jastučiće i ostale stvari...moram prekopati posvuda da vidim jel imam koji stolček viška...sretna sam zbog vas i zbog nas...kaj mogu i ja se udružiti... bounce bounce

Naravno računajte na kolače za otvorenje i od mene... Very Happy

Lulić...ja sam ti draga totalno zaboravila šivati ...pa buš mi pomogla sašiti koji jastučić, more? I love you
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:01 pm

Moram se zahvaliti Luciji, koja je btw. isto već zašla u zadnje tromjesečje trudnoće, na današnejm velikom angažmanu da dobijemo jednu predivnu veliku masivnu policu iz kuće njene bake Very Happy

Lucija, puno ti hvala draga I love you
....evo, večeras je polica konačno stigla do mene tj. moje garaže i malo će pričekati da je primim u svoje ruke i dovedem u red....

Hvala ti još jednom.... toyou
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:07 pm

Joooj kak je meni taj country genijalan.... naravno moj ne bude tak dobar kak Hanin ali trudit ću se!!
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:32 pm

hana je napisao/la:
lula je napisao/la:
Curke ...hoću i ja bojati ...namještaj, jastučiće i ostale stvari...moram prekopati posvuda da vidim jel imam koji stolček viška...sretna sam zbog vas i zbog nas...kaj mogu i ja se udružiti... bounce bounce

Naravno računajte na kolače za otvorenje i od mene... Very Happy

Lulić...ja sam ti draga totalno zaboravila šivati ...pa buš mi pomogla sašiti koji jastučić, more? I love you

More...ponesem svoju šivaću mašinu i udri...ak se i ja više sječam kako se stavlja konac, a znala sam i sako sašiti Evil or Very Mad Morat ću se malo ufurati I love you :face:
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:33 pm

hana je napisao/la:
Biba je napisao/la:
kako kaze oliva, simpatizer jos jedan Wink
hana je napisao/la:
...Bile bi ti jako zahvalne na bilo kakvom komadu namještaja f040
kaj konkretno fali?


Pa već kad pitaš Wink , evo liste Embarassed ( po prioritetu ) lol!

1. Stolci , svih fela ( imamo par komada i to polako dekupiramo, one malo lošije čak i tapiciramo Very Happy ) ALMA NAM PONUDILA DVA KOMADA

2. Stol ( imamo jedan na razvačenje al taj bu nam premal, ziher )

3. Police samostojeće ..kak se ne bi ( za sada Wink ) puno bušili zidovi DOBILI JEDNU PREDIVNu OD LUCIJE

4. Omar ili komoda ili kredenac..za repromaterijal.....imamo jedan, ali je još uvijek gazdin.....a kad bu ga spraznil...tko to zna scratch

5. Karnišna...pomogućosti neka staršja, drvena,...ali može i onakve drvene okrugle... bumo mi i to zdekupirale cheers VANJUŠKA NAM PONUDILA KARNIŠNU


Evo, trenutno stanje lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 11:36 pm

hana, uopće nisam ni razmišljala o tome dok ti nisi rekla - zašla sam u zadnje tromjesečje. flower
Super za policu da vam se uklapa. Izvrsna je za urediti ju, jedva čekam da vidim što si zamislila s njome.
A što se tiče jastučića.. Cure, šivaća mašina mi je prva ljubav, čak i ispred salvetica..
Tako da sam ovdje za te sitnice. Vi mackajte, ja ću šivati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 2 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: