decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 12:50 pm

Primili na znanje.... flower
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimened ruj 19, 2010 4:54 pm

I ja sam primila na znanje i nadam se da ću uskoro naći vremena za decoupage pa da ću vam se moći pridružiti:)
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 4:26 pm

Hanić ajde molim te napiši što bi sve trebalo pisati na toj deklaraciji...ime, broj telefona broj,cijenai što još...polako bi si složila te deklaracije tak da ih uvijek imam pri ruci.
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 5:01 pm

Lula,

sav materijal ću pripremiti za sastanka do kraja mjeseca.

Nemojte još pisati etikete jer još nismo sigurne koliko ćemo radova moći uopće uzeti od svakog.
Dosta se curki javilo, a malo nas osobno ide, tako da nema šanse da sve to vozimo jednim autom, a u svemu tome veliku igru igra i veličina štanda.

Inače, curke sa drugih foruma imaju običaj da prije same izložbe pošalju organizatoru mailom popis svojih radova sa fotografijama, po rednim brojevima koji su identični brojevima na etiketama, radi lakšeg snalaženja.

Donjet ću na sastanka jedna primjerak takvog popisa koji sam dobila od curki sa Nakita snova, inače naših suncokretuša, kad smo pripremale FloruArt.

Etikete bi trebale biti identične za svakog sudionika, tj,. sadržavati iste podatke:

- redni broj uradka ( sa popisa )
- ime i prezime autora
- kontak podatci ( mobitel ili e-mail adresa ) pogotovo ako curke nemaju svoje vizit karte što bi svakako bilo preporučljivo
- cijena

Svaka od učesnica bi trebala svoje radove dobro upakirati i imati pripremljenu ambalažu za svaki prodani uradak.

Trenutno sam u pregovorima sa Kartionažom iz Ivanca .
Dobila sam ponudu za kutije za tanjure i ogledala, dimenizije 26x26 i 33 x 33, ali o tome ćemo također na sastanku gdje ću vam predočiti njihovu ponudu za fotografijama.

Smještaj koji su nam dogovorile Maja i Ivana je popunjen, tako da svi ostali koji se nisu javili da bi osobno išli, nažalost će morati sami potražiti isti.
Imamo još dosta toga za riješiti, ali trenutno je najbitnije da dobijem točnu informaciju od organizatorice HMF koliki štand možemo dobiti i s kojom dodatnom opremom ( panoi, stolovi, police ), jer ako nam neće biti u mogućnosti sve to i ponuditi morat ćemo naći neko drugo riješenje koje će svima odgovarati.
Probat ću organizirati dodatni prijevoz za sve kaj će nam trebati za uređenje štanda ako ćemo morati same osigurati police.
MM se ponudio da nam pomogne sve to složiti u četvrtak navečer, ali problem je gdje ćemo sve to spremiti nakon završetka izložbe jer on nije slobodan u nedjelju navečer kada bi mi morali raspremiti štand.

Ali da više ne duljim, o svemu ćemo na sastanku koji slijedi.

Sve curke koje su se prijavile, a nisu iz Zagreba, dobit će iscrpno izvješće putem maila.





[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:31 pm

Evo malo savjeta jedne curke koja radi fantstičan nakit i ima puno iskustva u sudjelovanju na izložbama ( skupnim i samostalnim ):

http://www.amorfia.com/hr/blog/91-kako-se-pripremiti-za-prodajnu-izlobu
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:16 am

Prijedlozi za scenografiju - dekoraciju štanda na HMF

Kako to nije manifestacija tipičnog sajamskog tipa, trebalo bi se u skaldu s time i prigodno prezentirati.
Naravno da je jedna od najbitnijih stvari uređenje izložbenog prostora.

Imamo nekoliko ideja, pa ću ih ovdje iznjeti da čujemo i vaša mišljenja I love you

Postoji šansa da dobijemo štand koji bi otprilike mogao ovako biti
složen. Znači nekoliko stolova jedan do drugoga, ili eventualno sa
jednim prolazom između, sa panoima odostraga, za vješanje nakita,
slika, ogledala i sl.


KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 19556100470426655157100.th


Hana

Naravno da bi mi išle na cvijetove suncokreta ( možda i na materijal u
kombinaciji zelene-naranđaste boje ? ).....a možda da idemo na totalno
natur ( lan + suncokreti ? )



Kami

Ovo su neki primjeri suncokreta koji su meni predivni i maštoviti
i radi kojih i ja sve više počinjem uviđati koliko je suncokret poseban,
a dali bi se napraviti u nekim varijacijama na temu...

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Sunflowerplag2editede.th
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Img5223solsikkekanzashi.th KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Il430xn193324253.th

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Wine10alarge.th KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Wine10blarge.th KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Wine10clarge.th KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Wine10dlarge.th

npr.
- ovi prvi naslikani bi se dali složiti u 3D verziji od nekog tanjeg materijala ili krep papira,
- kanzashi suncokreti se mogu složiti i u manjim i u većim varijantama, bilo koje boje i tkanine + perlice ili doslikavanje detalja
- ovaj c/b predložak se može precrtati i izrezuckati u filcu/kartonu/itd. i biti kao dekoracija za rub lana, tj. štanda
- u latice ili sredinu suncokreta se mogu ispisati poruke ili dodati neki detalji...

Mislim da s obzirom da ćete ionako imati prostor koji će biti za Suncokret,
ono što se napravi za HMF bi se moglo čuvati i tamo kao dekoracija ili dio toga iskoristiti za buduće štandove...
Cure koje šivaju na mašinu bi mogle uskočiti kao pripomoć ako bi se neke stvari radile od tkanine, npr.samo porubiti ili prišiti nešto...

Dosta ljudi se ne sviđaju oni klasični kupovni suncokreti (i meni su malo treš) tak da bi možda bilo vrijedno truda
napraviti nekoliko lijepih kreativnih primjeraka da ljude prvo privuče to, a onda se prebace na same radove na štandu Smile


Meni osobno u glavi najbolje sjeda da štand bude prekriven nekim svijetlijim lanom i/ili prirodnim materijalom nagužvanim,
a usto se da osmisliti nekoliko velikih kreativnih suncokreta i staviti ih na strateške rubove štanda.
Cure koje šivaju na mašinu bi mogle uskočiti kao pomoć ako bi se neke stvari radile od tkanine, npr. porubiti ili prišiti nešto...

Ako će nešto biti obješeno po panoima (a neće ih skroz prekrivati), možda bi dobro izgledalo da se prvo kao pozadina
zalijepe veliki izrezani dijelovi suncokreta (kao što je na primjeru c/b predloška u prošlom mailu) u nekoj (jednoj) efektnoj nijansi.
(nešto poput ovog predloška u prilogu se može skicirati i izrezuckati u većem formatu)

Toliko od mene zasad, moja hrpa ideja je razbacana, možda se razbistre umovi Smile


Wendy

Meni bi osobno isto trebala podloga biti što neutralnija, znači materijal lan jednobojni, makar mi čak suncokreti jako dobro izledaju na crnoj podlozi, a na crnoj dobro i radovi dođu do izražaja, doduše uglavnom se nakit prodaje na crnim panoima, ostalo ne.

Moja ideja je možda da se taj pano iza ili zid ili što će već biti napravi kao polje suncokreta s naslikanim na platnu ili napravljenim od krep papira.
Ako ste mislili i taj stražnji dio koristiti za izlaganje radova onda možda malo teže


Primavera


Iz iskustva znam da što je podloga, tj. scena jednostavnija, to radovi više dolaze do izražaja. Mislim da ne bi trebalo previše nakititi štand, s obzirom da će se izlagati raznovrsni radovi, i oni bi svakako trebali biti u prvom planu... Ja sam lani isto nadobudno stavila par leptirića kao ukras na štandu, isto sam napravila i ove godine na Flora-artu, a svakako neću više nikada, jer su se svi "hvatali" za idiotske kineske leptire, a kraj štanda su prolazili k'o kraj turskog groblja Smile)) Daklem, ideja koju predlaže Livia čini mi se pametnom, crno ili bar hematit sivo (zagasito sivi saten npr.) u kombinaciji s recimo nečim bijelim prozračnim na pojedinim mjestima za npr. crne kutije i sl., izvanredna je podloga na kojoj sve bljesne, mada mi se i Kamin prijedlog s neutralnom bojom svidja i samo, samo s ponekim suncokretom i to u pozadini štanda, nikako ne naprijed jer će "vući" poglede s radova. U ovoj kombinaciji izvanredno bi pristajali Kamini stilizirani suncokreti, tj. izrezani iz nečega prema nacrtima koje je priložila, a uz svjetliju neutralnu podlogu svakako suncokreti u njegovim bojama i ne bi bilo loše da su npr. sašiveni iz platna.



Purgy
Meni se strašno sviđaju suncokreti od filca ili krep papira stvarno se daju čuda napraviti ili od tkanine tko zna šivati
....A dolje naravno juta.
Natur curke natur......


Kami

E, super, sad su se već iskristalizirale ideje, iskustva i prijedlozi Smile
S obzirom da se sjećam šarenila radova i osobno i s fotki,
za Suncokret definitvno u obzir dolaze jedino minimalističke scenografske ideje Wink

Primavera, super da si spomenula ovo s kineskim leptirima jer ljude uređenje štanda treba privući,
ali onda im pogled treba skrenuti i zadržati se na radovima...
Zato sam predložila samo par većih stiliziranih suncokreta negdje uz štand (ne oko sredine i među radovima) i/ili iza na panoima
i da baš ne djeluju da su i oni na prodaju haha

Trebalo bi odvagnuti što se tiče svijetlo/neutralno i crno/tamno kao osnovnog tona štanda (onaj štand s fotke mrak izgleda),


KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Picture021z.th

ali mislim da bi neka dobra nijansa narančaste ili neka žuto-narančasta imala dobar efekt što god se odlučilo Smile

Eto, super je krenulo, nadam se da će scenografija biti na dnevnom redu sastanka za HMF.



Ajmo curke...Lula, Oliva, Mare, Pipi, Lucija, Spring...naravno, i sve ostale curke ovog foruma... da čujemo i vaše ideje a200


Zadnja promjena: hana; sri ruj 22, 2010 11:02 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:45 am

Osobno bih kako je Primavera rekla išla na što jednostavniju podlogu...jasno s tu i tamo kojim suncokretom.
možda baš i na tamniju...šarenilo naših radova i previše toga što bi ukrašavalo sam štand mislim da bi napravilo kontra efekt.
Koliko god šarenilo privuče, toliko kad se treba nešto uočiti ono odbije jer se i ja sama u tome izgubim...
Gledajući slikice drugih štandova...koji su uglavnom s bijelim i jutenim podlogama, možda i nije loša ideja staviti tamnu...koja će možda dati jednu određenu notu topline i tamnija je uvijek nekako elegantnija...

Ono što ja mogu i znam...je uz Kamine origami suncokrete dodati koji u artičoka tehnici....
Da ...recimo jedna topla zelena ...tamnija za podlogu i po tome naši suncokreti...kao što ovi imaju ove cveteke tak i mi možemo staviti suncokrete.
[Vrh] Go down
mare

mare


Broj postova : 522
Join date : 13.11.2009
Age : 63
Lokacija : more

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:53 am

ja nisam baš nešto pametna u vezi svega ali iskreno ovaj komad krpe na štandu me se uopće nije dojmio.......
slažem se s tim da sve treba biti jednostavno jer su radovi šareni,šareni.....ne znam kako mislite riješiti količinu radova,po meni je to bar jednako bitno kao i uređenje.....jer može se štand urediti jako lijepo ali ako je na njemu nepregledna gomila radova sve djelije odbojno ili bar zbunjujuće......
sad jurim van,možda do kraja dana budem pametnija i zasvjetli mi neka pametna ideja flower
[Vrh] Go down
http://mare-ri.blogspot.com/
Alma

Alma


Broj postova : 179
Join date : 31.07.2009
Age : 53
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:14 am

evo jedan prijedlog (nadam se da nije problem):

za uskršnji štand sam sasvim slucajno naletjela na tkaninu boje žada, mislim da svi znate koja je to boja. radovi na takvoj podlozi izgledaju odlično. Boja je vesela, a opet dovoljno mirna da se šarenilo radova lijepo uklapa. Mi smo imale žute narcise i nekakav bršljan kao dekoraciju, pa sam sigurna da bi se na toj podlozi suncokreti savršeno uklopili.
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:16 am

ubijate me sa tim suncokretima.

edit: ok...skulirala sam se... lol! Primavera mi pametno zbori kao i uvijek... I love you
na HMF su vam štandovi extra extra bijeli(barem su bili takvi do sada) i mene je to nekako zasljepljivalo...pa sam sve išla pokrivat...ne znam koliko je to bilo pametno...
ovaj prvi mi je dosadnjikav osobno... Sleep
al vi ste do sada imale dosta šarenila na štandu pa bi vam nešto tako smirujuće odgovaralo...
a da, to šta Primavera kaže sa leptirima...ja sam pretprošle godine imala neke kamenčiće plave koji su kao glumili more...bo...i svi su se lovili za to...nerviralo me to... Evil or Very Mad

a ja sam skontala ako imaš dobrog prodavača na štandu( čitaj: špreha dobra i nasmijan cijelo vrijeme) ti je više od pola posla...

nije da me netko pitao al eto... Embarassed
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:51 pm

Curke flower

danas sam dobila odgovor od Lele, organizatorice HMF.
Njen prijedlog je da još jedan kupimo i s time dobivamo 4 m dužna štanda i 2 metra u širinu.
Mislim da bi se to već dalo lijepo složiti Wink

Osobno, nekako naviše navijam na crnu podlogu sa Kamijevim suncokretima, a odostraga, na panou, kombinaciju panela u tonovim latica suncokreta....

Znači nekaj u ovom stilu samo naranđasto-žuto po panelima..... a možda crni materijal i s prednje strane, sve do poda scratch

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Picture021z

Kaj mislite, jel bi bio bolji neki teški materijal il nekaj lagano kaj bi se dalo po potrebi i " nagužvati "?


Zadnja promjena: hana; sri ruj 29, 2010 12:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 11:05 pm

Zgodno izgleda....samo jel mora biti baš crna...ona je elegantna.....ali nijanse suncokreta traže neku toplu boju...ha, kaj ti misliš....?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 11:17 pm

Ma gle...ne mora biti crna...kao prvo moramo se odlučiti da li ćemo ići na svijetlu ili tamnu podlogu.
Mislim da svakako treba izbjegavati jake boje zbog šarenila naših radova.

Meni osobno na crnom suncokreti izgledaju super.....ali i na tamno smeđoj...boji njegovog tučka...

Mislim da je Prima najbolje rezimirala
copy/paste:

Daklem, ideja koju predlaže Livia čini mi se pametnom, crno ili bar hematit sivo (zagasito sivi saten npr.) u kombinaciji s recimo nečim bijelim prozračnim na pojedinim mjestima za npr. crne kutije i sl., izvanredna je podloga na kojoj sve bljesne, mada mi se i Kamin prijedlog s neutralnom bojom svidja i samo, samo s ponekim suncokretom i to u pozadini štanda, nikako ne naprijed jer će "vući" poglede s radova.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 11:22 pm

Uostalom, zato i planiramo sastanak da malo prodiskutiramo o svim idejama i nađemo najbolje riješenje za sve lol!

Jedva čekam...i baš se veselim tom HMF a130
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepet ruj 24, 2010 8:53 am

crna boja je dobra za nešto blješteće...nakit obično, mislim da ovde nije baš dobro riješenje
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepet ruj 24, 2010 11:22 am

Nisam normalna što se opće javljam dok već kasnim sa svačim,
ali čak je i ovo tamno smeđe jako zanimljiva opcija... Dosta sam radila sa sedefasto smeđom sad za svadbu frendovima
i ako bi se našla neka ultra super nijansa i tekstura materijala, možda bi i to prošlo...(a neka pijesak šampanj nijansa ?!)
Crno s toplim nijansama ide odlično tako da se opet vraćamo da se sve mora na sastanku malo raspraviti Cool
Onom štandu mi definitivno fali to da materijal pada do poda, ne sviđa mi se što se vide ove bijelo-srebrne letvice štanda...

Kamini suncokreti ne bu bili samo Kamini nadam se, nego ćemo dogovoriti da nas par napravi par velikih Wink
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepet ruj 24, 2010 12:31 pm

SUNCOOKRETALICE flower

danas sam konačno sve dogovorila sa organizatoricom HMF i dobili smo Riješenje! cheers
Broj našeg štanda je 21.

Vrlo važna inforamcija, štand se nalazi odmah nasuprot velikih okruglih stolova na kojima ćemo održavati radionice i prezentacije tehnika Wink
Nakon obračuna svih troškova, javit ću vam kolika će biti kootizacija. Nadam se da će biti cca 150-200 kn po osobi.

Baš sam si happy afro


Zadnja promjena: hana; uto ruj 28, 2010 4:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepet ruj 24, 2010 1:47 pm

AAA, super super Smile Bome bu trebala dva sastanka sve mi se čini Cool
[Vrh] Go down
zac




Broj postova : 191
Join date : 14.08.2010

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:42 pm

Kami, hana ni rekla koliko bu dug sastanak, možda misli produžiti s vremenom!!!
Samo se šalim... Laughing
Baš se veselim zajedno sa vama ovom HMF-u!
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 10:02 pm

Suncookretalice,

kaj mislite da na štand ( ili neki dodatni stolić ili pano ) stavimo digitalni foto okvir ( digital media frame )

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Frame4


...na kojem bi se vrtile fotkice sa naših dosadašnjih izložbi...naši pojedinačni radovi i sl???? scratch

Ima ja domeka jedan...jest da nije baš ovak velik....al bi mogao poslužiti svrsi Cool
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 11:30 pm

Curke koja su se prijavile za HMF,

da li bi vam pasao sastanak u četvrtak poslije posla...cca 16:15-16:30?
Ako nijegdje drugdje, bumo kod mene u uredu lol!


Zadnja promjena: hana; uto ruj 28, 2010 1:01 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 11:32 pm

žemo..
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 11:42 pm

lula je napisao/la:
žemo..

OK.
Idem poslati curkama mailove Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 10:16 am

hana je napisao/la:
Curke koja su se prijavile za HMF,

da li bi vam pasao sastanak u četvrtak poslije posla...cca 16:15-16:30?
Ako nijegdje drugdje, bumo kod mene u uredu lol!

Curke,

jel se vidimo sutra?

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 10:18 am

Ja mogu, meni je slučajno "usputno", tj. ovih dana se drito u tom dijelu krećem Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 21 / 32.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: