decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
anči

anči


Broj postova : 570
Join date : 07.08.2009
Age : 45
Lokacija : zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimesri lis 27, 2010 8:04 am

baš vam je bilo lijepo lol!
[Vrh] Go down
vanja

vanja


Broj postova : 553
Join date : 12.08.2009
Age : 40
Lokacija : Prelog, Međimurje

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimesri lis 27, 2010 8:27 am

baš se vidi koliko vam je lijepo bilo sunny štand je bio krcat i prekrasan, pa ne čudi toliki interes za radionicama flower
[Vrh] Go down
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimesri lis 27, 2010 1:46 pm

A ima li i koji filmić da vidimo kak je bilo uživo?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimesri lis 27, 2010 2:46 pm

Curke,

drugi tjedan planiramo sastanak svih koji su sudjelovali na HMF-u.
Molim vas da se pokušate orgnizirati, najvjerovatnije ili za utorak ili za četvrtak.
Javite mi kojoj kako paše, pa ćemo odabrati onaj termin za koji se više curki javi.

Htjele bi s vama podjeliti ne samo predivne dojmove, konkakte koje smo uspostavili, dogovorene suradnje već vam podnjeti i financijski izvještaj, iskustvo koje smo stekle u organizaciji ovakve manifestacije, dobre i loše strane te ostale detalje.

S obzirom na iskustvo sa zadnjg sastanka, ovaj put ćemo imati dnevni red i zapisničara Wink
Za sva pitanja nevezano za HMF imat ćemo onu tzv točku " ostalo " lol!

P.S. Bit će riječi i o božićnim sajmovima širom lijepe nam Hrvatske

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 68342163375877272014992


Zadnja promjena: hana; sri lis 27, 2010 4:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimesri lis 27, 2010 4:27 pm

cheers
[Vrh] Go down
zac




Broj postova : 191
Join date : 14.08.2010

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimečet lis 28, 2010 7:21 pm

Za lulu i mene neki posebni kutak! Može????? lol!
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 4:46 am

zac je napisao/la:
Za lulu i mene neki posebni kutak! Može????? lol!

U Puli sam se smrzavala i još uvijek sam prehlađena jer sam bila tolerantna Mad Rolling Eyes
Kaže Kami da je pravilo da se većini prilogođavamo....Mislim da su ovaj put " moji " u većini Wink lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 8:51 am

hana je napisao/la:
Kaže Kami da je pravilo da se većini prilogođavamo....Mislim da su ovaj put " moji " u većini Wink lol!

Kad sam ja to rekla?! Shocked Što se tiče dogovora za sastanke - da, ali ako je većina u krivu onda - ne Cool
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 10:32 am

kami je napisao/la:
hana je napisao/la:
Kaže Kami da je pravilo da se većini prilogođavamo....Mislim da su ovaj put " moji " u većini Wink lol!

Kad sam ja to rekla?! Shocked Što se tiče dogovora za sastanke - da, ali ako je većina u krivu onda - ne Cool

U Puli, vezano za pušenje!Wink
Kad sam ja gunđala da se svaki put moramo smrzavati radi naših pušaćica, da nije fer prema nama nepušaćima itd...... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 11:18 am

nepušači su često predobri prema pušačima...morate se čuvati... I love you
[Vrh] Go down
zac




Broj postova : 191
Join date : 14.08.2010

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 11:32 am

Ma, nema problema curke!!! Ja to onako u šali spomenula!!!
Izdržat ću!!!
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 11:32 am

Draga moja nepušačice....moram sad i ja nešto reći. Što se men tiće može sastanak biti i da se ne puši. Jer i u firmi sam minimum 8 h i kad mi se puši odem do prostorije koja je za to namjenjena. i to svga dva do tri puta u toku radnog vremena.
U Puli su i pušaći i nepušaći sjedili vani prvo večer radi pušaća. Nije problem u tome..nego u neadekvatnoj garderobi za vremenske prigode. Drugo večer sjedili smo isto vani...ali ovaj put ne zbog pušaća , nego zbog mlade dame koja nije željela sjediti unutra. Tako da nisu baš uvijek "krivi " pušaći...
Mislim da se u tom djelu treba razmisiti da li se tolerancija odnosi samo na pušenje ili i na druge segmente života. Mislim da sam u svim drugim segmentima bila tolerantna pa ta sitnica oko pušenja ne bi trebala biti problem. Nemojte me krivo shvatiti jer sat dva mogu bez cigarete nije mi toliko bitna, pogotovo kad se radi o sastanku, ali kad se radi o druženju radi relaksacije...e pa onda sam za izbor prostora u kojem se može pušiti, jer ako se volimo onda se i razumijemo....ja ću prehodati cijeli grad radi onih koje volim, a oni kojima je zima ako me vole neka obuku dva para čarapa i jaknu...tih sat dva koliko sam u njihovom društvu.
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet lis 29, 2010 11:40 am

Sad kad su mi svi nacrtali, skužila sam da je bilo riječ o pušenje kaj se tiče kutka, fakat sam mali ivica Embarassed
Više se ne sjećam jesam mlada dama 2. dan bila ja, ali ako je vani ugodno prohladno (Pula je još puno toplija od Zg-a), a ja sam dovoljno obučena, radije sjedim na terasi, nego u zagušljivom interijeru, makar ne pušim...
Isto tako rano ujutro mi ne pada na pamet smrzavati se vani ako ne moram pa pijem kavu na toplom...
Uslijed toga smo i neki pušači i neki nepušači bili usamljeni u tom trenu bounce

Ja sam naviknuta imati pušače oko sebe, ali ne do neizdrživih granica...
S druge strane, i dalje se držim one da je svaki pojedinac bitan pa ako je i jedan pušač u društvu, potrudim se ne inzistirati na nepušačkoj lokaciji ako nije potrebno...Tako da se za formalne prigode ide na čik-pauzu, a za neformalne je ljepše kad se nitko ne mora micati od stola Smile
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 10:16 am

ma baš vas volim...eto pukla bi da vam ne kažem...
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 3:01 pm

a savaki put me osmijehneš...hvala Ti na tome... cheers
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 3:17 pm

Ma fućkaš upalu pluća...bitno da smo bili na HMF-u lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:30 pm

el bio taj sastanak.....
[Vrh] Go down
zac




Broj postova : 191
Join date : 14.08.2010

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:49 pm

Pipi, sastanak je u četvrtak!!!!! Very Happy
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimened stu 07, 2010 12:05 pm

[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:01 pm

Kami, predivni su a200

Smijem ih staviti na profil udruge na FB?
Smijem napisati da si ih ti radila?
A da otvorim mali album tvojih radova, pls? f040
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:08 pm

Ma, naravno, sve smiješ, potpisat me, nacrtat me, opisat me, i sretno ti bilo Cool
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:09 pm

kami je napisao/la:
Ma, naravno, sve smiješ, potpisat me, nacrtat me, opisat me, i sretno ti bilo Cool

s024 f025 d070
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet stu 12, 2010 1:12 am

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet stu 12, 2010 1:57 am

zac je napisao/la:
Pipi, sastanak je u četvrtak!!!!! Very Happy

Sastanak je održan Wink
Uskoro će sve članice KUS-a dobiti mailom zapisnik ( hvala Kami na zapisničarenju lol! )....a bit će i fotkica flower
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitimepet stu 12, 2010 12:32 pm

Ajmo Oliva, fotke na cenzuriranje lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 25 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 25 / 32.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: