decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
jassi

jassi


Broj postova : 315
Join date : 29.07.2009
Age : 55
Lokacija : zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:12 pm

ja pakiram ....juhuu
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:25 pm

S obzirom da se Lula ne može logirati sa posla na naš forum i da smo se dogovorile da će ona ukratko napisati par riječi, poslala mi je mailom ovaj tekst koji ja u cijelosti prenosim flower

Copy/paste:


Hana molim te , kako s posla nemogu na forum...da ovaj tekst, ukoliko je Spring dozvolila, staviš tamo gdje treba...ja ću popodne od doma samo potvrditi da sam tekst ja napisala...uzmi sve copy/paste i podjeli s našim curicama


Drage naše,



Došao je konačno i taj dan da možemo reči ...imamo svoju Udrugu. Za početak ime joj je „ Kreativna udruga Suncokret“ . Iako je prvobitno bila zamišljena kao Udruga u kojoj će se družiti ljubitelji decoupagea ,dogovorima , razgovorima i interesima naših dragih ljubitelja decoupagea zaključili smo da svatko od nas osim te ljubavi ima i po još koju...pa smo došli na ideju da udružimo sve kreativce....i one koji rade druge tehnike...iz ljubavi i hobbya.

Osnovna ideja nam je bila da nađemo doslovno svoje mjesto pod suncem...gdje ćemo zajedno moći raditi i piti kavice, opuštene i okruženju gdje jedna drugu razumijemo. Bez onih upada ...kaj sad nasred dnevnog boravka moraju biti te salvete i kad to misliš maknuti jer baš sad moram gledati nogomet. Šala mala, ali ljepše je i lakše kad oko sebe imaš one koji vole to što i ti. Postoji puno ideja i zamisli...sve ćemo ih na vrijeme podijeliti sa vama. Napravit ćemo i nešto, sad neka to bude još par dana samo nešto...da se konačno svi zainteresirani okupimo i upoznamo...i da ostvarimo ona davno dana obečanja.

Malo ideja ipak ćemo podijeliti....bit će radionica, bit će rada s djecom ( ćemu se ja osobno jako veselim) ...bit će još svašta nešto...a o tome bit ćete na vrijeme obavješteni.

Ostalo je još nekih porođajnih muka...vezano za prostor , ali sad to mora i bit će brzo riješeno.





I kako bih ja završila nego riječima

Voli Vas Vaša Lula.



A znam da i one druge dvije to misle pa htjele one to ili ne pišem u njihovo ime



Vole Vas Lana i Hana.


Zadnja promjena: hana; uto tra 20, 2010 1:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:28 pm

čestitam cure...trudovi su bili dugi i mukotrpni, ali bebica je konačno na svijetu lol!

sretno sa svim idejama i njihovom realizacijom a200
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:33 pm

Hvala Bubi toyou

Bome, ovo nam je bio nateži porod do sada ...ali s ponosom možemo reći da smo zadovoljne sa " bebicom " e100
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:37 pm

Ne vjerujem dok ne vidim zdecoupagirani salvetobus (lubav Cool) hehehe
Ako ste uspjele riješiti, tj. roditi onaj prostor na Kaptolu, stvarno su i lokacija i prostor idealni...

U svakom slučaju čestitke, no Lulin mail je više Intro, nego Sadržaj pa se nadam da će biti neki pobliži opis, planovi i sadržaji,
bilo tu ili na nekoj suncokretastoj webstranici Wink

I pojma nemam koja su to davno obećana obećanja i neotkrivene ideje, ali otom-potom... I love you
Uglavnom, nije ovako malo informacija za mene znatiželjnu... Laughing
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:52 pm

Lipa moja mala znatiželjna d070

Naravno da ćemo vam iznjeti sve naše planove i ideje.... ima toooogaaaa poprilično a130

S obzirom da ćemo uskoro, KONAČNO, imati i tako dugo planirano otvorenje, nadam se da vrijede sve one vaše predivne ponude sa početka ovog topica a050

I btw, svaka pomoć je dobro došla...... imam nekih informacija da neke curke jako lijepo rade web sitove Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
LanaZG

LanaZG


Broj postova : 449
Join date : 29.07.2009
Age : 68
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:59 pm

Drage naše forumašice,

evo naše porođajne muke konačno su rezultirale papirom, a nadamo se uskoro i prostorom, pa da se konačno počnemo malo i družiti na ovom prekrasnom suncu.

Ima nas dovoljno da možemo smišljati šta ćemo raditi i kako ćemo kavice kreativno iskoristiti.

Hvala vam na strpljenju i podršci i nadamo se da će nam biti veselo i lijepo.
[Vrh] Go down
http://www.wix.com/silverdragon/redfoxfire
vanja

vanja


Broj postova : 553
Join date : 12.08.2009
Age : 40
Lokacija : Prelog, Međimurje

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:12 pm

Cure čestitam i držim fige da što prije riješite pitanje prostora flower
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:27 pm

čestitke i iz ovog kraja Hrvatske stižu vam na zrakama sunca...ljubim vas i sretnoooooooooooooooooo
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:34 pm

Hvala Vanjuška s024
Hvala Majo s024

Ako bude išlo sve po planu...doći ćemo mi do svih krajeva Hrvatske, gdje god ima naših curka f025


P.S. samo ne znam kaj bi stričeki u plavim košuljicama rekli za jedna mali zdekupirali kombić lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lubav

lubav


Broj postova : 756
Join date : 29.08.2009
Age : 66
Lokacija : Osijek

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: lubav   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:38 pm

Iskrene čestitke ................ ali ne mogu se načudit otkud vam ime "suncokret"- hehehe
Šala mala i družili se mi još sto godina.
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:41 pm

lubav je napisao/la:
Iskrene čestitke ................ ali ne mogu se načudit otkud vam ime "suncokret"- hehehe
Šala mala i družili se mi još sto godina.



Hvala ti draga moja d070

Pitam se pitam....od kud nam ideja za to ime lol!

P.S. A tek kad vidiš prostor...sve bu ti jasno b030 b020 a130
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Alma

Alma


Broj postova : 179
Join date : 31.07.2009
Age : 53
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:50 pm

Od srca vam čestitam i nadam se da ćete ispuniti sve svoje snove i planove! flower
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:56 pm

vanja je napisao/la:
Cure čestitam i držim fige da što prije riješite pitanje prostora flower

Ne mogu vjerovati, kao da je tvoja želja utjecala na riješenje situacije ... dobili smo ponudu jednog mužića, da će nam poslati stričeka majstora da nam to riješi kako bi končno mogle početi sa djelovanjem a130

Ne znam baš da dijeli našu ovisnost o dekupažu..vjerovatno su mu motivi ipak malo drugačiji ...ali to je sada više manje nebitno, zar ne?

Jupiiiiii cheers
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:57 pm

Alma je napisao/la:
Od srca vam čestitam i nadam se da ćete ispuniti sve svoje snove i planove! flower

Hvala Alma toyou
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
vanja

vanja


Broj postova : 553
Join date : 12.08.2009
Age : 40
Lokacija : Prelog, Međimurje

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:19 pm

hana je napisao/la:
vanja je napisao/la:
Cure čestitam i držim fige da što prije riješite pitanje prostora flower

Ne mogu vjerovati, kao da je tvoja želja utjecala na riješenje situacije ... dobili smo ponudu jednog mužića, da će nam poslati stričeka majstora da nam to riješi kako bi končno mogle početi sa djelovanjem a130

Ne znam baš da dijeli našu ovisnost o dekupažu..vjerovatno su mu motivi ipak malo drugačiji ...ali to je sada više manje nebitno, zar ne?

Jupiiiiii cheers

Znala sam ja da budete vi to brzo riješile Very Happy

Ja ostajem pri svom, pa računajte na namještaj koji sam obećala - samo budem morala žicati svog mužića da nas sve utrpa u auto i pravac Zg lol!
[Vrh] Go down
spring

spring


Broj postova : 1377
Join date : 28.07.2009
Age : 45
Lokacija : Sisak

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 4:48 pm

Čestitke i od mene... ja svakako dolazim na otvorenje!!
Ako kaj treba odavde pomoći samo vičite....
[Vrh] Go down
mnatasa

mnatasa


Broj postova : 1491
Join date : 10.08.2009
Age : 49
Lokacija : beli manastir, baranja

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 5:41 pm

čestitke i želja za puno dekupaž ideja, materijala, kreativaca i nadasve prostora u kojem ćete sve to moći realizirati...
[Vrh] Go down
LanaZG

LanaZG


Broj postova : 449
Join date : 29.07.2009
Age : 68
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 5:50 pm

Hvala vam drage moje na svim čestitkama i dobrim željama.

Ja sam vam malo izvan priče jer moja mlada dama Luna čeka prinove i svaki čas bi se trebao dogoditi taj veseli događaj.

Zato sam malo okupirana s njom i nekako nemam volje za neke druge aktivnosti, ali čim malci dođu na svijet malo ću prošunjati vašim stranicama i barem sa zakašnjenjem pogledati što ste sve vrijedno radile u zadnjih mjesec dana.

Možda neću komentirati sve što ste napravile, ali uvijek me ugodno iznenadite svojom kreativnošću i maštovitošću.
[Vrh] Go down
http://www.wix.com/silverdragon/redfoxfire
Biba

Biba


Broj postova : 343
Join date : 31.08.2009
Age : 57
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:12 pm

curke, cestitam vam na ostvarenju cheers
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:10 pm

Hvala svima na riječima podrške...da nije bilo vas...a možda nebi bilo ni nas....sve u svemu...neka nam se svima ostvare snovi i ispune želje...Kami kad te počnem obasipati idejama i novostima vikat ćeš da prestanem...hm...čula sam da si i ti dobra u radu s djecom...nadam se i tvojoj kreativnoj pomoći...Zašto toliko spominjem djecu...moja želja je i doma maknuti ih od tv-a, maknuti ih od kompa, pokazati da postoji i realan svijet u kojem mašta može svašta...i želja mi je razviti u djeci kreativnost koja će ih možda maknuti s ceste koja je neminovna pojava ukoliko neznaju što bi sa sobom.
Postoji puno želja i ideja...koliko ćemo uspijeti ovisi i o realnim životnim pitanjima...jer smo sve zaposlene i u neku ruku koliko god volimo to što radimo ... treba i živjeti od nečega( a to nešto oduzima nam dosta vremena...). No, dobrom organizacijom nadam se da ćemo uspijeti naći vremena za sve.
I nadam se veeelikoj fešti....baš velikoj.
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:32 pm

Lula, živo me zanima kakvu bi ti to kreativnu pomoć trebala ako toliko toga tek trebamo čuti od vas lol!
Sve što sam ikad vodila od radionica su bile dječje radionice (ne brojeći leteće mame koje dođu nešto naučiti za pokazati doma Wink)
i jedino što sam ikad bila na organiziranim radionicama su bile dječje radionice kad sam bila u školici još...

(ovo dalje sam c/p-ala u brbljaonicu da ne offtopičarim makar je vezano uz dječje radosti današnjice :| )
[Vrh] Go down
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:45 pm

Baš takvu te trebam! Kami... I love you
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:53 pm

Htjela bih se još jednom zahvaliti svim curkama koje su nam čestitale ovdje na ovom topicu, kao i svima onima koju su poslale pp Luli, Lani i meni f025

Hvala vam, drage moje, na podršci!
I na tome što vjerujete u nas!

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Sunflower
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
malena

malena


Broj postova : 845
Join date : 29.07.2009
Age : 45
Lokacija : Tuzla

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitimesri tra 21, 2010 9:17 am

e pa konačno!!!!

baš mi je drago da ste završile papirologiju, da će sad sve da se realizira....

čestitam Hana, Lana i Lula!

flower flower flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 5 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: