decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:13 am

Gle koja je to sličnost

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 05072010257 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Kellymcgillisy

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Kellymcgillisbiography

Samo ti je falil jedan ovakav KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 18467236w434hq80


[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:15 am

lol! ko mu je kriv što me nije potražio....nego uzeo prvo onu mršavicu Nicole pa sad ovo dijete...

šta ćeš..neki ljudi jednostavno je znaju izabrati lol!
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:17 am

ma tom je prenizak i prehisteričan i nije uopće tako zgodan...
tom je niža liga u odnosu na tebe...
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:18 am

ma znala sam ja da je on ljigavac....uvijek mi je nekaj kod njega smetalo...a sad znam da to nije njegovih 168 cm visine lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:23 am

I love you tako sam i ja zaključila lol!

hana, otkud ti znaš da on nema neke druge adute u cm ?? Embarassed Shocked lol!
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:30 am

bubirubi je napisao/la:
I love you tako sam i ja zaključila lol!

hana, otkud ti znaš da on nema neke druge adute u cm ?? Embarassed Shocked lol!

ja o takvim adutima ( cm ) koje nisam osobno videla...ne govorim Wink Cool
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:31 am

pametno....mislim da se ne bi isplatilo ni provjeravati lol!
[Vrh] Go down
Wendy

Wendy


Broj postova : 322
Join date : 29.07.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 10:25 am

Prvo, nemrem doći k sebi da je Hana na slikama Very Happy Very Happy , pa zar se i to uspjelo dogoditi?

Drugo, Bubi, maca i pol, prekrasna slika!

Treće ja htjela doći, muž opet išao na put ovaj vikend Mad morala ga spremati, peglati, voziti na aerodrom u nedjelju. j***** takav vikend...valjda ću potrefit konačno neki taj sajam scratch ...jel će biti kaj sad još u 7.mjesecu?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimesri srp 07, 2010 11:46 am

Wendy je napisao/la:
Prvo, nemrem doći k sebi da je Hana na slikama Very Happy Very Happy , pa zar se i to uspjelo dogoditi?
SI videla kak se žrtvujem... sve za naše suncokretuše lol!

Wendy je napisao/la:

Drugo, Bubi, maca i pol, prekrasna slika!

Zaista je predivna slika I love you

Wendy je napisao/la:

Treće ja htjela doći, muž opet išao na put ovaj vikend Mad morala ga spremati, peglati, voziti na aerodrom u nedjelju. j***** takav vikend...valjda ću potrefit konačno neki taj sajam scratch ...

Ma to ti je normalno u prvih par godina braka Very Happy ...poslije bu se sam spremal i vozil Wink

Wendy je napisao/la:

jel će biti kaj sad još u 7.mjesecu?

Budem još vidjela za jednu manifestaciju... javim vam svima na vrijeme flower
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimesub srp 17, 2010 11:12 am

bubi: samo ću reći: mrnjau u crno-bijelom Cool
wendy: što se tiče manifestacije, ne znam, ali jedna zg kavica 24.7. ako si slobodna? ionako imam ono nešto za tebe Wink
hana: tko je na fejsu tražio ovu salveticu s konjem? imam takvu samo kaj je sivo-bijelo karirano, tj. nije crveni okvir...
=> salvetica s fejsa (ili je zeleno Shocked trebala bi potražiti po kutiji...)
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimesri srp 21, 2010 2:49 pm

kami je napisao/la:

hana: tko je na fejsu tražio ovu salveticu s konjem? imam takvu samo kaj je sivo-bijelo karirano, tj. nije crveni okvir...
=> salvetica s fejsa (ili je zeleno Shocked trebala bi potražiti po kutiji...)

Kami, to je Lana tražila konjeke Wink
A kaj se kavice tiče...mislim da bi mogla pasti jedna u subotu... koliko znam, ima više zainteresiranih, sam ih baš nema na forumu u zadnje vrijeme Rolling Eyes ( Lana, Lula I love you .... )
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimesri kol 11, 2010 12:19 pm

Drage moje suncokretuše,

kao prvo, moram se ispričati svima vama koje još uvijek niste dobile iskaznice.....JA SAM KRIVA Embarassed

Lana ih je plastificirala, ali sam ih ja zagubila u cijeloj strci oko organizacije Podravskih motiva, pa zatim odlaska na godišnji. Rolling Eyes

Potražit ću ih preko ovog vikenda i svakako vam ih poslati. toyou

Btw, početkom 9. mjeseca imat ćemo prvu skupštinu Udruge na kojoj ćemo raspraviti i dogovoriti neke još ne definirane pojedinosti, jer se tijekom ovih nekoliko mjeseci pokazlo da smo ipak napravile neke propuste i da ih svakako treba riješiti.

Jedana od točaka dnevnog reda bit će i prestojeći Hand Made Fest u Puli, na koji sam prijavila našu Udrugu.

Nadam se da ćemo dobiti pozitivan odgovor, a onda ćemo se dogovarati oko svih detalja ( način na koji ćemo se predstaviti, uvijeta izlaganje, definiranja pojedinosti oko kotizacije, troškova i sl. ).

Sve curke koje nisu iz Zagreba, dobit će detaljnjo izvješće mailom.

a200
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimesri kol 11, 2010 11:29 pm

I love you
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 12:31 pm

Cure,

da li bi bilo zainteresiranih za izlaganje na manifestaciji " Kaj su jeli naši stari " u Vrbovcu, od 27.-29.08.2010.g.?


http://www.pou-vrbovec.hr/index.php/home/clanak/kaj_su_jeli_nashi_stari_od_27_do_29_kolovoza_2010_u_vrbovcu/


Program:

http://www.pou-vrbovec.hr/uploads/ostalo/Program_Kaj_su_jeli_2010_NOVO.doc
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 12:40 pm

hana, poslala sam ti mail sa pitanjem šta je sa Renesansom? da pitam za štand ili ne?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 1:01 pm

bubirubi je napisao/la:
hana, poslala sam ti mail sa pitanjem šta je sa Renesansom? da pitam za štand ili ne?

E sorry, kaj na sv.klaru?
Idem pogledati....

Hvala kaj misliš na nas s024

Btw, znaš da tam trebaš biti u kostimima?
Ja ziher nemrem biti vlastelinka....pa di bi našla takvu veliku kiklju a050
Ja bum bila kmetica....u poderanoj halji, raščupane kose i zmazanih bosih nogu biglol

A možda bi i ko vještica prošla ....pa i to je lijepi srednjovjekovni kostimić? Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 1:03 pm

da, na sv. klaru...znam da trebaš biti obučen..svi moraju biti obučeni...

ma nije problem sašiti opravu...od par vreća napraviš kaj ti treba..jedino kaj je koma ako je loše vrijeme...prije dvije godine, ako se ne varam, bilo je hladno i kiša je zezala...znam da su se cure (i dečki) smrzle...to je jedini nedostatak te manifestacije...ovisnost o vremenu.
[Vrh] Go down
pipistrela

pipistrela


Broj postova : 1122
Join date : 08.11.2009
Lokacija : zadar

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 4:34 pm

ajde bubi opiši malo, ima li di slikica, izgleda jako zanimljivo
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimečet kol 12, 2010 4:56 pm

pipistrela je napisao/la:
ajde bubi opiši malo, ima li di slikica, izgleda jako zanimljivo

Evo pogledaj malo slikice od prošle godine Wink

http://picasaweb.google.hr/decoupage.vision/RenesanskiFestivalKoprivnica#
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: HAND MADE FESTIVAL - PULA, 22.-24.10.2010.   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:04 am

CURKE,

tko sam happy da ne mogu čekati jutro KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Yattasmiley

Ovog trena mi se javila organizatorica HMF i predsjednica Udruge Razvoj, Lela Blekić, i potvrdila nam sudjelovanje KUS-a na HMF
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Hapydancsmil KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Fiesta KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Cheerleader
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:10 am

Čestitam Suncokretaliceee KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Confetti !!! Braaavo !!! KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Confetti
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:16 am

Jako joj se svidio moj prijedlog da uz prodajnu izložbu naših radova, organiziramo razne kreativne radionice za djecu i odrasle ( decoupage, crtanje, slikanje, vezenje i ostalo... ).
Dobit ćemo velike okrugle stolove u najvećoj sali gdje možemo imati te radionice.....
Jesi možda zainteresirana za odlazak u Pulu, kao vanjski suradnik i stručnjak za origami? Wink
još samo da nađem sponzora za materijale... scratch lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:21 am

Ajme, to bi bilo divno, nadam se da ću doći sutra na kavicu pa da kratko porazgovaramo Wink
Za origami ne brini, on je definitivno najpovoljniji izrabljivač materijala I love you
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:33 am

Ajme sad se još više veselim... d070

Sutra te zvrcnem da ti objasnim di je taj naš kvartovski ( Vrbik ) kafić smile2

Ma ak treba dojdem ja po tebe negdje KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Superhero2
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:38 am

kami jel smijem sad past u nesvijest?! a plizzzzzzzzzzzzzzz...
mislim meni nije ni palo na pamet da bi vas odbila...niti na tren...
al da će možda doć kamica...ajme...uz ove moje ostale suncokretalice
samo malo...sad nek mi oproste svi moderatori, organizatori i slično na ovome...

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 2uge4p4KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 47b20s0KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 GreenstarsKREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 LoveshowerKREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Dancegirl2KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 BlissKREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 ClapKREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Dancing1KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 19KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 4chsmu1
[Vrh] Go down
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 18 / 32.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: